Autobusová doprava

Trenčiansky Kraj

Ponúkame spoľahlivé a komfortné riešenia pre dopravu vašich zamestnancov. Vieme, že bezpečná a pohodlná cesta do a z práce je pre vás, ako pre zodpovedného zamestnávateľa, prioritou. Preto sme tu my, aby sme vám pomohli dosiahnuť tento cieľ.

Naše služby zahŕňajú zmluvnú dopravu pracovníkov pomocou našich moderných a klimatizovaných autobusov. Na výber máte z viacerých vozidiel, aby sme mohli plne vyhovieť vašim potrebám. Naša flotila pozostáva z 25 autobusov s kapacitou 50 miest na sedenie, 10 autobusov s kapacitou 25-35 miest a 10 tímov mikrobusov s kapacitou 17-21 miest. Nech už potrebujete prepraviť malú skupinu zamestnancov alebo väčšiu kolektívnu dopravu, sme pripravení vám pomôcť.

Okrem toho sme tu aj pre vaše firemné akcie, vianočné večierky, spoločenské a kultúrne podujatia, ako aj športové dni. Naším cieľom je spoločne s vami vytvoriť čo najefektívnejší plán dopravy, ktorý bude zodpovedať vašim špecifickým požiadavkám na trasu, počet pasažierov, kvalitu a časový rozvrh. Rovnako sme flexibilní aj v otázke ceny, ktorú prispôsobíme počtu prepravovaných osôb, aby sme vám poskytli konkurencieschopnú ponuku.

Pravidelná autobusová doprava pre firmy

Naša špecializácia spočíva v zmluvnej zamestnaneckej autobusovej doprave, ktorá je zameraná na efektívnu prepravu zamestnancov. Naša výnimočnosť spočíva v dlhodobej zmluvnej spolupráci s partnerskými spoločnosťami. V rámci tejto spolupráce vám poskytneme možnosť označiť autobus firemným logom alebo reklamou na voľné pracovné miesta. Vaši zamestnanci budú cestovať pohodlne a s dôverou, keďže sme odborníci na zabezpečenie spoľahlivej dopravy pre váš tím.

Bezpečná
preprava
Spoľahlivá
preprava
Pohodlná
preprava

Autobusová flotila

Mercedes Tourismo RHD

Mercedes Tourismo RH

Mercedes Intouro 5x

SETRA 415 GT - HD

Iveco Magelys

Iveco Crosway 12-12,8M 20x

Iveco Crosway 10,6M 5x

Iveco Evadys H

Iveco Wing 3x

Iveco daily 3x

Ford Tranzit 2x