O nás

Vaše očakávania nielen plníme, ale aj prekonávame.Už od roku 2010 sa naša spoločnosť zaviazala k tomu, že bude excelovať v tom, čo robí.

Naša cesta úspechu je výsledkom usilovnej práce, neochvejnej odhodlanosti a neustáleho smerovania k spokojnosti našich zákazníkov. Detaily sú pre nás kľúčové a naša tvrdá práca nás priviedla až sem, kde sme dnes.

Ponúkame inovatívne služby inteligentného šoféra, ktoré sa rozšírili po celej oblasti Slovenska a európskych krajín. Náš dynamický tím je dobre vyškolený na poskytovanie luxusného zážitku, ktorý vám zostane v pamäti aj po jazde na letisko.

Srdcom našej filozofie je vaša spokojnosť, a preto stojí na prvom mieste. Naše služby zahrňujú letecké transfery a autobusovú dopravu, ktoré sú navrhnuté tak, aby uspokojili potreby obchodných profesionálov, nových návštevníkov i miestnych obyvateľov, ktorí hľadajú pohodlné a spoľahlivé prepravné riešenia.

Poistená
firma
Žiadne
nehody
ISO
9001
ISO
14001
Profesionálny
vodiči

Michal Plevka

Vážení partneri, zákazníci a priatelia,

Som hrdým CEO spoločnosti, ktorá má hlboký záväzok vytvárať spojenia a uľahčovať pohyb v dnešnom rýchlo sa meniacom svete.

Cítime, že preprava nie je len o presunutí z jedného miesta na druhé, ale o vytváraní spojení, ktoré menia životy. A to je presne to, čo robíme. Vytvárame bezpečné a pohodlné prostredie, kde môžete vychutnať každý okamih svojej cesty.

V našom záväzku k bezpečnosti sú naši vodiči nielen profesionálni, ale aj lojálni. Vynakladáme maximálne úsilie na to, aby sme zabezpečili, že každá vaša cesta je spoľahlivá a príjemná. Naša flotila vozidiel je moderná a dobre udržiavaná, pripravená zabezpečiť plynulý pohyb a komfort vo vašich cestách.

Inovácia je naším kľúčom k úspechu. Sledujeme najnovšie technologické trendy a aplikujeme ich do našich služieb, aby sme vám priniesli moderný a efektívny spôsob prepravy. Zároveň si udržiavame pozornosť k environmentálnym hľadiskám, s cieľom prispievať k udržateľnej budúcnosti.

Naši zákazníci sú srdcom našej činnosti, a preto pracujeme s vášimi potrebami na mysli. Sme tu pre vás nielen ako pre prepravcu, ale aj ako partnera vo vašich cestách životom. Sme presvedčení, že vaša spokojnosť je najlepšou odmenou za našu prácu.

Ďakujeme vám, že ste si vybrali nás ako svojho dopravného partnera.

Certifikácie

ISO 9001

ISO 9001, globálny štandard pre manažérstvo kvality, potvrdzuje našu schopnosť poskytovať produkty a služby, ktoré spĺňajú alebo prekračujú očakávania našich klientov. Týmto certifikátom získavame nielen dôveru našich zákazníkov, ale aj záruku, že naše procesy a postupy sú neustále monitorované a zdokonaľované na dosiahnutie optimálnej kvality.

ISO 14001

ISO 14001, štandard environmentálneho manažérstva, vyjadruje našu vážnosť voči ochrane životného prostredia. Získanie tohto certifikátu je pre nás príležitosťou preukázať náš záväzok k udržateľnému rozvoju a zodpovednému využívaniu prírodných zdrojov. Sme hrdí, že naše podnikanie rešpektuje a ochraňuje životné prostredie.